Navštívte nás v našom showroome

Kamenná predajna

0911 677 710 (Kamenná predajna)

Akcie a zľavy

Čistíme sklady, pomôžte nám, budeme radi…

Na výber je dnes také množstvo obkladov, kameňov a ostatného tovaru, že si ako zákazníci nevieme vybrať, rozhodnúť sa pre tú správnu voľbu je niekedy ten najťažší krok, chápeme to, predsa len sa budeme na obklad, dlažbu či plot, pozerať mnoho rokov, možno navždy… preto aj my keď dohadujeme nové spolupráce, počúvame vaše predstavy, zvažujeme záujem o dopytovaný tovar, kvalitu výrobku, ale aj dodacie lehoty a dostupnosť materiálov.

Doba je šialená, o to síce zaujímavejšia, ako sa hovorí, 100 ľudí = 100 chutí, a preto sa snažíme uspokojiť aj toho stoprvého zákazníka, ktorý k nám príde, či objednáva 3m2 alebo 150m2, ku každému pristupujeme s rovnakou vážnosťou. Nájdete u nás cez 500 vzoriek a ďalších 1000 v katalógoch od našich dodáteľov, ktorí nám dokážu tovar vyrobiť a dodať do 14 dní, no niekedy tu máme tovar na druhý deň od objednávky, či je to Slovenský alebo Holandský dodávateľ.

Nebojte sa prísť, nebojte sa ani „mýtusu“ vysokých cien, – napríklad dnes už kúpite prírodný kameň za cenu umelého, kvalitnú tehličku z pálenej hliny vyrábanú na Slovensku za polovičnú cenu oproti tej, ktorá sa musí priviezť zo zahraničia, to čo bolo niekedy nedostupné, dnes neplatí. Máte sny a predstavy, ako by to mohlo vyzerať ? Príďte, pomôžeme Vám ich zrealizovať. Tešíme sa z každého zákazníka, ktorý od nás odchádza s úsmevom.

A možno si vyberiete aj z našich skladových zásob, ktoré vypredávame za super ceny.

Betónová schodnica  – drevo dekor

Cena: od 2,30€ s DPH /ks

Tím Benio – Fasádne štúdio

Leave Your Comment

Navštívte nás

  • Bratislavská 8, 917 02 Trnava

  • Predaj / objednávky – 0911 677 710

  • obchod@benio.sk