Navštívte nás v našom showroome

Kamenná predajna

0911 677 710 (Kamenná predajna)

News

Terčová dlažba

Hľadáte vhodnú dlažbu pre Váš balkón, strešnú terasu alebo verandu, ale nechcete ju lepiť ? Potom je vhodnou variantou dlažba terčová. Dlažba sa v takomto prípade pokladá na špeciálne terče, ktoré sú výškovo nastaviteľné, a preto ide s ich pomocou prekonať schod či nerovnosť podkladu a vytvoriť napríklad i bezbariérový prístup.

Zisti viac

Prečo práve tehličková fasáda?

Prečo práve tehličková fasáda?

Tehličková fasáda z pravých pálených lícových tehál má svoj nezameniteľný charakter, extrémne dlhú životnosť, prakticky neobmedzenú farebnú a tvarovú stálosť.

Je odolná voči mrazu, vode a požiaru, má tepelnoakumulačné a zvukoizolačné schopnosti. Tieto vlastnosti sa nemenia počas celej životnosti vášho domu. Nároky na údržbu fasády sú minimálne, naopak, v mnohých prípadoch časom naberá na príťažlivosti. Pálená tehla je tradičný materiál overený stáročiami – spoľahlivá, pevná, stabilná a trvácna.

Zisti viac

Oznam pre zákazníkov 30.3.2020

Milí zákazníci,

Od 30.3.2020 je naša krásna predajňa opäť otvorená 👍

Tešíme sa, zároveň sme opatrní a chceme Vás poprosiť o dodržanie všetkých predpísaných nariadení vlády SR. Konajme prosím všetci zodpovedne a s rešpektom 🙏

30.3.2020 bude otvorené od 9:00, ostatné dni nabehneme na bežný režim, od 8:00.

Tak ako posledné dva týždne, môžete s nami aktívne naďalej komunikovať kvôli dopytom, objednávkam, informáciám alebo objednaniu realizácií a dopravy, na:

☎️ 0911677710 ☎️

📩 obchod@benio.sk 📩

Zisti viac

Oznam pre zákazníkov

⛔️ “Zastavil sa nám svet.” ⛔️
Zrazu všetko to dôležité, každodenné a stereotypné, už také dôležité nie je.
Najdôležitejšie je zdravie, preto sme tento týždeň boli pripravení aj na zavretie predajne, či nám to niekto nariadi alebo nie. Práca nám bude chýbať, pretože je to náš koníček 🧱

Zisti viac

Navštívte nás

  • Bratislavská 8, 917 02 Trnava

  • Predaj / objednávky – 0911 677 710

  • obchod@benio.sk