Navštívte nás v našom showroome

Kamenná predajna

0911 677 710 (Kamenná predajna)

Services Category: Služby

Poradenstvo pri výbere

Profesionálny prístup, technické a odborné poradenstvo a k tomu najväčší výber obkladov a doplnkov v Trnavskom kraji, Príďte sa presvedčiť osobne, pomôžeme Vám vybrať najvhodnejší obklad.

read more
Doprava materiálu

Zabezpečíme Vám všetko od A do Z, jednou z našich služieb je odvoz a dovoz materiálu priamo na Vašu stavbu. Počnúc dodávkou do 3,5t až po nákladné autá s hydraulickou rukou.

read more
Realizácie + info

Od profesionálov s viac ako 10 ročnými skúsenosťami… Naša firma svojim zákazníkom okrem najväčšieho výberu fasádnych obkladov na trhu ponúka aj možnosť realizácie. Realizácie na kľúč. Zatepľovanie RD, stavby plotov, realizácie dlažby, obkladov, úpravy pozemkov a iné drobné stavby.

read more
Kamenná predajňa

Pri vzájomnej komunikácii zistíme Vaše potreby, odborne poradíme a nájdeme najvyhovujúcejšie riešenie. Iba u nás máte k videniu cez 1000 vzoriek, väčšinu z nich si viete požičať domov.

read more
Naše novinky a info

Doplnili sme NOVÉ elastické fasádne obklady, NOVÉ plotové systémy, betónové exteriérové dlažby, španielske interiérové dlažby, záhradné doplnky, reliéfy a pod. to všetko na jednom mieste.

read more

Navštívte nás

  • Bratislavská 8, 917 02 Trnava

  • Predaj / objednávky – 0911 677 710

  • obchod@benio.sk