Navštívte nás v našom showroome

Kamenná predajna

0911 677 710 (Kamenná predajna)

Kamenná predajňa

section-1b54b5b
section-4a27993
section-40e7635
Ako to funguje?

Viete si predstaviť, ako by vyzeral svet fasádnych obkladov ? Alebo tehličkový raj ? Presne tak sa budete cítiť u nás, takto o nás hovoria naši milí zákazníci, ktorí nás už poctili svojou návštevou.

Venujeme sa už 15 rokov fasádnym obkladom z pálenej tehly, betónu, nájdete u nás umelý a prírodný kameň, elastické fasádne obklady, plotové systémy, exteriérové dlažby, španielske interiérové dlažby, záhradné doplnky, reliéfy a pod.  to všetko na jednom mieste, na Bratislavskej ulici 8 v Trnave (bývalé želežničiarske depo).

Pri vzájomnej komunikácii zistíme Vaše potreby, odborne poradíme a nájdeme najlepšie vyhovujúce riešenie. Na predajni máme k videniu cez 500 vzoriek, väčšinu z nich si viete požičať aj domov... aby ste si naživo vedeli predstaviť, ako bude vysnený obklad vyzerať priamo na vašej fasáde. Pre lepšiu predstavu spracujeme vizualizáciu, tovar po vzájomnej dohode a odsúhlasení zabezpečíme aj s dovozom priamo na Vašu stavbu... Aby sme Vám ušetrili čas, ktorý môžete stráviť so svojou rodinou, obklad, plot alebo dlažbu Vám aj odborne zrealizujeme.

Navštívte nás

  • Bratislavská 8, 917 02 Trnava

  • Predaj / objednávky – 0911 677 710

  • obchod@benio.sk