Navštívte nás v našom showroome

Kamenná predajna

0911 677 710 (Kamenná predajna)

Naše novinky a info

section-1b54b5b
section-40e7635

Elastolith

Vysoká elasticita a ohybnosť

Obklad je pred nalepením ohybný – ideálne pre obkladanie oblúkov a rohov. Po nalepení a vytvrdnutí vytvorí s lepidlom kompaktnú vrstvu, odolnú proti úderu a prerazeniu.

Nízka váha a objem

Vďaka svojej nízkej hmotnosti (cca 4,5kg/m2) je ideálny pre zateplené fasády – je niekoľko násobne ľahší ako keramické, či betónové lícové tehly.

Šetrné k životnému prostrediu

Hlavnou zložkou je prírodný materiál – kremičitý piesok. Výroba je energeticky nenáročná, sušenie zmesi prebieha pri nízkej teplote. Malý objem a nízka váha šetria emisie pri preprave obkladu.

Zistite VIAC INFO v sekcii ELASTOLITH TU

 

Firma s 15 ročnou tradíciou, to je Benio – Fasádne štúdio.

Celé to začalo v roku 2004, kedy sa prerobila opravárenská dielňa lokomotív na nadčasový priestor, v ktorom sídlime. Ako prvé tu sídlia Stavebniny F&F, firma sa ďalej vyvíja a o pár rokov sa z nej stáva špecializovaná predajňa na fasádne obklady s názvom Benoleitner, od roku 2014 iba Benio – Fasádne štúdio.

V roku 2019 prichádza nový majiteľ, no názov Benio – Fasádne štúdio zostáva. Prichádzame s úžasnými novinkami, inováciami a predstavami, ako by to mohlo fungovať a napredovať, k jestvujúcim fasádnym obkladom ako jediný v Trnave predstavujeme nové obklady s 94%-ným obsahom kremičitého piesku, ktoré vážia iba 4,5kg na meter štvorcový, nové prírodné a umelé kamene, za krátko prinášame ako jediný v Trnavskom kraji nové ploty a betónové dlažby a záhradné doplnky od  českého dodávateľa, ďalej kvalitné interiérové a exteriérové keramické dlažby zo Španielska a Talianska a odvetrávané fasády Coverlam...

Sme najväčšie fasádne štúdio široko ďaleko, na veľkej predajnej ploche uvidíte cez 500 vzoriek, väčšinu z nich si viete požičať a prirovnať na svojej stavbe, aby ste videli, ako to môže vyzerať.

Našim zákazníkom ponúkame profesionálne rady, navrhujeme riešenia a postupy a hľadáme vždy najzhodnejšiu cestu, aby im výrobky od nás prinášali radosť, vtedy sme spokojní aj my. Ponúkame Vám 100% servis, nakreslíme Váš vysnívaný domček v 3D obraze, nameriame priamo na stavbe, tovar privezieme a odborne zrealizujeme. Obklady, ploty, dlažby, altánky, zateplenia domov s vlastným lešením... to je Benio – Fasádne štúdio.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Tím BENIO

Navštívte nás

  • Bratislavská 8, 917 02 Trnava

  • Predaj / objednávky – 0911 677 710

  • obchod@benio.sk